Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fallout 3 - pokec o hře

Tak hru hraju hraju a najednou čučím jak péro z gauča, já to dohrál! Ať jsem na koncu zvolil sebe, nebo tu babu, tak to skončilo stejně. Hlavní dějová linie je nějaká krátká, čekal jsem, že to bude košatější a bude tam víc podúkolů, aby se hlavní děj pohnul dál (viz. jeskyně Lamplight, záchrana děcek).
Takže load zpět a plnit další vedlejší úkoly. Prošel jsem sotva třetinu mapy, postava teprve na 15. úrovni. Čekal jsem od hry trochu víc.
Celkově je tam málo zbraní, mohly tam být vychytávky úpravy zbraní (např. rozšíření zásobníku).
No ještě si to zahraju dál, určitě na mě čeká spousta questů (i když těch taky mohlo být víc).

V tom případě to mají nedotažený, protože pouhý experimenty jich nemůžou produkovat takový množství a taky chybí odpověď na otázku co tam vlastně hledají. Starej Fallout 1 a 2 byl promyšlenej do detailu, každá záhada tam měla svoje odpovědi - tam byli supermutanti produkováni zámerně ve velkým, ve F3 to nějak nepasuje. Jo je vidět, že už to neměli v rukách lidi z Black Isle Studios. Hra je to pěkná, líbí se mi prostředí i provedení, ale není to to pravý ořechový. Je to takový poměrně jednoduchý RPG pro rychlý masový hraní.

Planescape Torment - dělali to stejní lidi, tedy Black Isle Studios. I grafika je podobná, jen soubojovej systém je odvozen od AD&D, ale to nevadí, ve hře je opravdu silný příběh, který chytne a nepustí.

A taky není špatná hra Arcanum, opět je tam znát rukopis Black Isle. Je to ze světa, kde se setkává magie a technologie (zhruba 19. století). Taky povedená hra se zajímavým příběhem.

A máš pravdu Fallout 1 a 2 nic nepřekoná. Trojka se mi vcelku líbí, ale není to tak úplně ono, tím, že je to ve 3D a z vlastního pohledu, tak to celou hru hodně mění.

Ohledne tech mutantu...Pokud si dobre vzpominam tak o tom byla druha polovina hry Fallout 1...slo o nejakou mutageni latku ktera te dokazala ve chvilce premenit na mutanta... pokud si fanda falloutu tak az se budes nudit tak zkus napsat do googlu madbrahmin a mozna ti vyskoci to co potrebujes vedet v cz :-)

Ahoj Prasáku,
vtip je v tom, že trojka prostě postrádá smysluplné lokace a vysvětlení většiny jevů.Jsou to jen poslepované dungeony bez významu.
To v New Vegas bych řekl to kluci dotáhli k lepšímu. Tady už hodně věcí dává smysl a celkově je to víc falloutovské bych řekl.)Udělej si na něj brzy čas, stojí za to.)

Už jsem se zmiňoval jinde, volný čas je vzácná komodita a navíc toho je ve F3 ještě hodně na prozkoumání. F:NV příjde na řadu později. Na hraní mám čas jen o víkendu a ještě k tomu od osmé večer do půlnoci, jinak dělím čas mezi práci a synka (taky pěkná makačka).

Třeba takovej Oblivion má hlavní linii hodně dlouhou, navíc je tam několik dalších linií (cech mágů, bojovníků, lupičů a vrahů). A asi jsem čekal něco podobnýho, že příběh bude dlouhej. A jakmile splním hlavní příběh, tak už mě to pak nikdy tolik nebaví. Na druhou stranu to nehraju dost dlouho na to, aby mě to už omrzelo.

Mám problém s detekcí grafické karty.Mám hru Fallout. New vegas a při nastavování kvality obrazu mi hra detekuje grafiku GeForce 7900 GS ale já mám GeForce 9800 GT.Když se mrknu do správce zařízení tak tam mám taky 9800 GT.Nevíte v čem může být problém?