Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cs 1.6 non steam co s vysokym pingem?

dobry den,mam takovi problem ze na csku mam vysoky ping takze me to po chvili na vetsine serverewch vyhodi mam win 7 ultimate 32bit delalo to i na xp driv ale to bylo jen na nejakych serverech a jen kdyz tam bylo hodne lidi.nepiste pls hraj na steam serverech protoze nemamm koupeni csko jen jsem si ho stahl a patchnul a ten ping je s patchem v44 i 48.talze co se stim da delat?jo a jeste obcas hraju s kamosem pres hamachi a chtel bych si zkusit nejaky cheaty (hacky) poradte nejaky nic jsem nikde nenasel

omg já sem to sem nepsal kvuli tomu abych se svama hadal jestli to je legalni nebo ne ale kvuli tomu aby mi nekde poradil co stim

CS nehraju, neumím. Ale vypadá to na dvě možnosti. Buď budeš hrát koupenou verzi bez lagů, ale bez čítů - nebo kdovíjakého warezáka s číty, ale s jinými problémy (vysokým pingem).

Pokud to tedy není obecný problém a ne jen u CS. Zkoušel jsi ping na různé servery z cmd? Nemáš zároveň zapnuto Skype, torrent klient?

stim mivam zapli skype a fcb, torent nepouzivam a je to jen u cska u sampu mi to neblbne a zkousel jsem i skype a vsechno vypnout a ten ping v prikazovym radku na jaky server to mam dat na google to nejde odesle nejaky data a pak mi napise casovi limit zadosti vyprsel bejde ani seznam na ktery mi to driv slo

Microsoft Windows [Verze 6.1.7600]
Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. Všechna práva vyhrazena.

C:\Users\Tomáš>ping www.seznam.cz

Příkaz PING na www.seznam.cz [77.75.72.3] - 32 bajtů dat:
Vypršel časový limit žádosti.

Statistika ping pro 77.75.72.3:
Pakety: Odeslané = 4, Přijaté = 0, Ztracené = 4 (ztráta 100%),

C:\Users\Tomáš>tracert www.seznam.cz

Výpis trasy k www.seznam.cz [77.75.72.3]
s nejvýše 30 směrováními:

1 < 1 ms < 1 ms < 1 ms 10.0.0.138
2 * * * Vypršel časový limit žádosti.
3 * * * Vypršel časový limit žádosti.
4 * * * Vypršel časový limit žádosti.
5 * * * Vypršel časový limit žádosti.
6 * * * Vypršel časový limit žádosti.
7 * * * Vypršel časový limit žádosti.
8 * * * Vypršel časový limit žádosti.
9 * * * Vypršel časový limit žádosti.
10 * * * Vypršel časový limit žádosti.
11 * * * Vypršel časový limit žádosti.
12 * * * Vypršel časový limit žádosti.
13 * * * Vypršel časový limit žádosti.
14 * * * Vypršel časový limit žádosti.
15 * * * Vypršel časový limit žádosti.
16 * * * Vypršel časový limit žádosti.
17 * * * Vypršel časový limit žádosti.
18 * * * Vypršel časový limit žádosti.
19 * * * Vypršel časový limit žádosti.
20 * * * Vypršel časový limit žádosti.
21 * * * Vypršel časový limit žádosti.
22 * * * Vypršel časový limit žádosti.
23 * * * Vypršel časový limit žádosti.
24 * * * Vypršel časový limit žádosti.
25 * * * Vypršel časový limit žádosti.
26 * * * Vypršel časový limit žádosti.
27 * * * Vypršel časový limit žádosti.
28 * * * Vypršel časový limit žádosti.
29 * * * Vypršel časový limit žádosti.
30 * * * Vypršel časový limit žádosti.

Trasování bylo dokončeno.

C:\Users\Tomáš>

nvm přes 100ms zacacatku to je min a asi tak za minutu nejvis vydrzelo 3mimuty se to zvedna nad to 100 a za to me to prave ze vyhodi

no modem mam zyxel trochu stary z doby kdy se menil telecom na o2 je tam jedna lan pripojka a jedna usb

osabni firewall co to je myslis nastaveni modemu? zadny nastavuje se sam staci k nemu pripojit pc a je to a na xp sem nic takoveho tay nemel nastaveni a ten ping na csku nebyl tak casto a v prikazovim radku sel v pohode

jo uz vvim co myslis neco jako zonealarm? nic takoveho nemam antivir mam avast free antivirus a firewall myslim ze staci ten windowsacky ne

no tak se mi to povedlo nastavit ale moc to nepomaha stoupnete asi az za 5min ne skoro hned jako predtim takze jestli vite jak to dal upravit ty cisla tak bych byl moc rad kdybych mohl konecne normalne hrat