Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Battlefield 2 patch 1.50

CS, stáhnul jsem si nový patch do bf2, ale po pokusu o zapnutí to nic nedělá, prostě na to 2x kliknu a neudělá to vůbec nic zkoušel jsem i jestli to bude v procesech, ale je to tam vždycky ani ne 2 sekundy a pak to zmizí, nevíte co tomu je?

Ono to funguje, ale musím tě upozornit, že ten patcher je dost šílená záležitost a pokud používáš antivir, tak je celkem dost možné, že tvé PC (zvláště, je-li to starší model) prostě jen kontroluje jeho spuštění.

Samozřejmě jej můžeš zkusit stáhnout znovu a např. v TotalCommanderu jej zkusit srovnat obsahově se starší kopií, zda je identický.