Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stará 2D Hra.

Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, jestli si někdo z Vás nepamatuju takovou starší 2D hru, která se dala hrát i pro 2 Hráče na jednom počítači.Grafiké této hry byla podle mě na 2D Velmi hezká.V Té hře jste měli zbraně a museli ste zneškodnit protihráče... :-) Rád by jsem si oživil tyto časy a zahrálsi nějáký hezký 2Déčko, takže kdybyste nějákou znali, tak za ni budu velice vděčný, ale nejradši bych tu, o které jsem psal na začátku.

Mockrát Všem děkuji za odpovědi, cením si této Poradny :-) ...

Mno... Ona to není zas až tak extra moc stará hra.Tipoval bych tak, že je to hra z roku 05. 100% Si myslím, že tahle hra nebude starší o víc jak 7 let. :-) . Aspoń díky za návrhy, testuju ty hry a líbí se mi, ale chtěl bych najít nějákou...Novější, kvalitní 2D Hru s hezkou grafikou. :-)

Tak ... Všem mockrát dějuji za odpovědi, ale hra, kterou jsem hledal, jsem bohužel nenašel...Těch 2D her bylo opravdu hodně a není se čemu divit, že jsem ji nenašel => Je to jako hledat jehlu v kupě sena :-D Takže všem díky.

Rapil Azgahar,14 Let.

Ne, promiń, ale myslel jsem jinou hru :-/ ... Stačilo by mi, kdyby sem dal někdo aspoń hru s hratelnou grafikou pro rok 2010 ... :-D Nemyslím takovou hru, která se u nás pomalu hrála za komunismu. Chci prostě jednoduchou 2D Hru pro 2 Hráče s hezkou grafikou, nic víc, nic míń ... ;-)

Rapil Azgahar,14 Let.