Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fallout New Vegas - Nová šance pro 3D Fallout?

Zdravím,
tak mě napadlo rozproudit diskuzi o novém Falloutu New Vegas, má být vystavěn odlišně oproti klasické trojce, který byla dle mého propadák. Proto by mne zajímal názor vás, kteří jste už měli tu čest, popřípadě smůlu. Dle recenzí vychází Fallout NVG docela dobře, dokonce i na bláznivé brahmíně, která je známa svým odmítavým postojem vůči trojce, je NVG docela dobře přijímán.
Začínám se lehce těšit, snad ještě dnes začnu pařit, pak zkusím sesmolit nějaký ten dojem

Musím konstatovat, že po grafické stránce to řadím ještě pod Oblivion a že nároky jsou poměrně krvavé, možná to je verzí hry, ale co se týče grafiky, je to dost děs..Vím, že tyhle hry nejsou jen o grafice, ale kostičkovanost textur je asi na úrovni Wolfensteina 3D v roce 90.
Snad to vylepší aspoň příběh a hratelnost..