Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WOW - předplacená karta

Ahoj, přemýšlím že bych začal hrát WoW na offi, a zajímá mě zda je lepší platit normálně kartou a nebo zda je lepší přeplacená karta.

Mě by vyhovovala předpl. karta, ale zase je zbytečné každých 60 dokupovat novou, jaké jsou vaše názory? Díky.

Vole, prdel . ;-) Nekupupuj si WoWko, vole .. Na Internetu můžeš najít 1o-ítky taky kvalitních a propracovaných online MMORPG Her. :-) Podle mě, je tahle hra mnohem lepší než Celý WoWko, hrajou ji miliony lidí a je až přepracovaný->Což je dobře, každý měsíc je nějáký Event, takže se ve hře ROZHODNĚ nebudeš nudit.
Jediná chybička jsou grafické nároky, které se mi zdají na Free Mmo vysoké ;-)
Tady je oficiální stránka>>>

index.html

Hodně zábavy ;-) . Prdel

Aha:

Ale ne. V Runes of Magic tomu tak není. Hra je kompletně přístupná, aniž byste museli zaplatit jednoRunes of Magic (PC) jediné euro či dolar. V takovém případě se ale připravte na velmi hardcore herní zážitek. Například po světě budete muset běhat po svých, zatímco ostatní hráči vás budou předjížděna pronajatém koni. Za pět euro dostanete 100 diamantů, za 75 euro rovnou 2000. Sedmidenní pronajmutí kobyly stojí přitom 30 diamantů.

Tím ale možnosti nákupů nekončí. Samozřejmě si můžete pořídit truhly na uskladnění většího množství předmětů. Případně kouzelné svitky, které vám rozmnoží získané zkušenosti o padesát procent.

K dispozici je i halda krámů, jako je zelené sofa či pohodlné křeslo, kterými si můžete vylepšit svůj virtuální příbytek. Ten však dostanou i neplatiči. Autoři tu samozřejmě spoléhají na to, že si ho hráči budou chtít pěkně zařídit, byť to nepřispěje ničemu jinému než lepšímu pocitu z virtuálního domova.

Runes of Magic (PC)Dobrou zprávou je, že se dá vcelku bez problémů přežít i bez peněz. Jistě, budete muset déle běhat, více předmětů prodávat, abyste měli místo, složitěji sbírat zkušenosti a vylepšovat svá povolání. Krátce: trvá to déle, ale všechno je možné.

Na druhou stranu, čas jsou peníze a kdo touží po intenzivním zážitku, rád si připlatí. Částky totiž nejsou nijak horentní, ale při běžném konzumu se klidně vyšplhají na úroveň měsíčního

Ne, dekuji nechci. Nez hru, ktera je nabizena zadarmo, ovsem neprimo je nam naznacovano, ze bez placeni jste temer bez sance na vetsi uspechy (viz Travian), tak to si radeji zaplatim mesicne strasnych €14 a nemusim si platit nic vic dalsiho a vim, ze budu mit uplne stejne sance jako ostatni hraci.

WoW je fatnasy svet (s fantasy grafikou, myslim si, ze realna grafika by mu jen uskodila), jehoz historie se vytvari 16 let (svet warcraftu), vyslo kolem toho spoustu kniho rozsirujicich pribeh (jako napriklad i u fenomenu hveznych valek) a to vsechno dela tu hru tak epickou.
Jinak wowko krouti sesty rok, warcraft uz sestnacty.

Ohledne predplacene karty, v e-shopu se da koupit cca za 600kc (60-dni).
Kody ti poslou emailem, takze postovne neplatis.

Co se hrani tyce, wowko hraji skoro od te doby co vysel, a po tech vsech letech jsem pred tydnem prestal.
Minimalne nez vyjde Cata. Je to hra pro masy a to mne prestava bavit, jednoducha sracka. Snazis se o nejakyy uspech (equip,progress..) a jednim patchem je vsechno v riti. Muzes na vsechno zapomenout. Hořká pachut snazeni.

To ze se nektere hry plati mesicne a jine jsou free to play a "skryvaji" nejake jine poplatky je uplne v poradku. Osobne se mi libi ten druhy model. Ve wowku si muzes taky koupit par veci navic, a nakonec si myslim bude taky free for/to play.

Pridam par odkazu..

Na co se tesim
www.blackprophecy.com

A tady si muzes vybrat jeste pred tim nez zacnes neco platit..
mmohut.com

Jinak za sebe,, wowko je skvela hra ,ale nedoporucuji...

Ve Wowku se sice věci koupit dají, ale hru to nijak neovlivní. Maximálně tak vzhled postavy.
Mně teda vyhovuje první model. Nic nepředstírá a za svoje peníze mám přístup ke všemu. Mnohem lepší, než mít hru "zdarma", ale v podstatě v režimu časově neomezeného dema.

Pro a proti, jak to vidim ja..

Musis platit kazdy mesic pokud chces hrat a byt dobry (mit eqp,progressovat... atd) (hrat kontinualne/porad), pokud nehrajes "cas porad bezi" nikoho nezajima ze ti na ruku upadlo kladivo a neudrzis mysku, mas rozbite pc atd... Mam takovy pocit , ze existuje i jiny model wowka, zaplatis si uricy cas a ukrajuje se jen kdyz hrajes. Coz v pokrocilem stavu hrani je lepsi, osobne jsem wowko zapinal 2x tydne na raidy + o vikendu na nejaky pug + alty , obcas jen tak bez nejakeho konkretniho cile. S toho mi vychazi ,ze jsem hral tydne cca 20hod +- cisteho casu.

Hra zdarma znamena, nemusis platit hru + mesicni poplatky, muzes si hrat kdy chces jak dlouho chces,, Pokud budu chtit ve hre nejak vynikat tak si priplatim na lepsi veci. A myslim si (nemam zatim odzkouseno ), ze cena bonusu nebude prevysovat mesicni polatky u wowka + samotne hry ktere musis koupit.

No to je celkem jedno kolik te vyjde hodina pokud chces hrat musis zaplatit cely mesic...

2 x tydne raid 19:30-00:00 9 hodin

wikendovy pug cca 3 hodidy

Altove na kazdem hodku 3 hodiny

Plus nejake logovani co nejsou zapotrebi , farma a pod.. 2 hodiny to nam dela 17 hodin.
To si myslim ze hraji docela malo..