Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovládání táhne nahoru

Dobrý den,
mám problém s ovladačem, zřejmě něco s HW, ale možná jen SW problém. Jde o to, že ve hrách, které používají gamepad, mo ovládání táhne doleva nahoru (při hraní IL2 nebo Flight simulatoru letadlo samo stoupá, i když jse gamepad ve středový poloze. Myslel jsem, že je rozbitej gamepad (Logitech Rumblepad 2), a tak jsem ho asi stokrát kalibroval, a když to nepomohlo, odpojil jsem ho od pc a šel hrát na klávesnici. Jenže ono to táhne pořád nahoru, i když je ovladač odpojenej! V čem by to mohlo bejt prosim?
Fakt mě nenapadá, co by mohlo takhle rozhodit dvě na sobě nezávislý hry.. Takže v ovladači asi problm neni, když to dělá i když ho odpojim. Zaseklý tlačítko na klávesnici taky nemam..
Používám Win XP.
Díky moc za odpovědi. :-)

To není chyba, ale vlastnost. Jsou to simulátory. Tohle je prostě normální chování letadla. V ovládání si najdi vyvážení (trim) a namapuj si ho na svá vlastní tlačítka, ať to máš po ruce. Za letu se prostě musí furt vyvažovat, s tím nic nenaděláš. A mimochodem, pro hraní leteckých simulátorů je nejlepší joystick s pedály.