Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CS:S - Server is not responding

Zdravím Vás, jsem tu opět já. Od koupě CS:S na Steamu řeším jeden velký problém s ingame hláškou "Server is not responding". Googlil jsem a všude píšou, že to je firewallem a jakými si porty. Přesný postup řešení nepíší. Celkem mě to štve, protože někdy se nepřipojím vůbec a někdy dlouho klikám na Join nebo to zkouším přes consoli.
To není vše, někdy se stane to, že vyskočí tato hláška a pak padne net úplně, takže musím restartovat modem. Nevíte někdo řešení?

Nejen že mám podmínky ve firewallu, ale mám ho i úplně vypnutý. Stalo se mi to i u jiných multi her od Valve (HL2 Deathmatch, TF2).

Díky předem za rady.

Windows XP
internet od O2

Server not respondinf znamena, ze server neodpoveda na poziadavku tvojho klienta.
Dovodov mozebyt niekolko.
- pretazenost servera
- blokovanie servera zo strany tvojho ISP
- blokovanie portov zo strany tvojho ISP
- lokalny firewall, ktory blokuje incoming connections