Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá obrazovka smrti s chybou bad_pool_header

Dobrý den. potřeboval bych poradits modrou smrtí viz. název.

Při hraní hry Microsoft flight simulator X deluxe mi naskočí BSOD s hláškou bad_pool_header. Stává se to většinou při náročnějších věcí na grafiku jako např. přepnutí pohledu, vzlétnutí s letadlem. I když mám PC s horší konfigurací: Procesor - P4 - 2,4GB
Grafika - Nvidia Fx5200 128mb
Paměti - 1,25 GB
Windoes XP pro SP3

HW požadavky hry: Processor 1.0 GHz
Windows XP SP2 - 256 MB operační paměti
Windows Vista - 512 MB operační paměti
14 GB volného místa na pevném disku
32MB DirectX 9 kompatibilní grafickou kartu
DirectX 9 kompatibilní zvukovou kartu
Internetové připojení pro online hraní

Zde je foto chybové hlášky : yfrog.com

Dříve jsem to hrával bez problémů ale ted to začalo dělat neplechu... :-(
Hrávám natom i náročnější simulátor a tohle mi to nedělá... Myslím si jestli mi už neodchází grafika do křemíkového nebe :-(

Předem věem mockrát děkuji za odpovědi :-)

Tak zdroj je 250W řekl bych že je to na jednu stranu málo ale jinak sem stím neměl nikdy problém až ted... Chlazení je oka v zátěži není na procesoru víc než 50°C a to se mi povedlo asi tak 2x... Teplotu grafiky nemám jak zjistit a počítač je čistej takže pochybuju žeby tam byly nějaký zvířátka..

A chtěl sem ještě dodat že windows je čerstvě reinstalovanej