Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Platba giftu na Steamu

Zdravím Vás.

Dneska jsem kámošovi kupoval/posílal gift na Steamu, jedná se o Garrys Mod (3,99 Eur), on už v pohodě stahuje, takže se gift odeslal správně, ALE já nevím, jak a kde zaplatit. Na mail mi přišlo potvrzení, cena, datum a nějaké potvrzovací číslo, ale co s ním?

Já už hodinu prolejzám celý support, hledám na mailu, na accountu a nemůžu najít žádný požadavek k platbě, ani info o účtu, kam poslat peníze. Garrys jsem jednou kupoval kdysi sobě a to jsem při objednávání vyplňoval věci typu číslo karty, číslo účtu atd., tady to po mě nic nechtělo, prostě jsem poslal gift s komentem, pozdravem a tím to hasne.

Zajímavé je, že na acc (v Purchase History) mám gift s poznámkou události "Odeslané platby", to mám i u Garrysu, který jsem kupoval sobě.

Vypadá to, jako by se to zaplatilo samo (?), máte nějaké rady nebo mám rovnou napsat na support ?
Při nejhoršim počkám na upomínku, co se dá dělat.

Díky, hezký víkend.

Steam má možnost uložit údaje o kartě, třeba to tak máš nastaveno a třeba se tak platba provedla automaticky podle minulé platby.

Každopádně je to divné. Podívej se na svůj bankovní účet, zda platba odešla. Nikdy jsem neslyšel o tom, že je možno na Steamu nejprve stáhnout a pak platit.

Na účet jsem koukal, neubyla ani koruna, ale ty platby někdy odejdou až druhý den, někdy později, počkám, každopádně je to divný.

Kámoš mi povídal, že prý na Steamu existuje něco, jako free gift. Prý si koupil Orange Box a ten mu dovolil poslat jeden gift zdarma, ale nevím, co je na tom pravdy.

Hold počkám na upomínku a budu doufat, že s ní pošlou i info o zaslaní platby...