Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wow chyba

Ahoj mam problem s hrou kdyz letim treba do dala hra me hodi fatal error :( mazal sem casche nic ... kdyz spustim repair.exe v pulce se my to grybne a hodi to Unable to repair please reinstal :(( nevite co stim ?? mam hru sosnutou prez ofik download manager a znova se my to stahovat fakt nechce :(((

čau boužel s tím ti asi pomůže jedině reinstal wowka :-( mě se to také několikrát stalo a už jsem to nerozjel, proto si už wowko zálohuju takže když se mi jedno takhle crashne tak ho smažu a překopčím znova a hraju dál.(nejlepší je ho mít 2-3X)