Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WOW velikost

Cau, nevíte někdo o nějakám seznamu nebo něčem podobném kde je vypsané všechny soubory z World of warcraftu a o co jde.. Tedy v jakém souboru je Kalimdor apod. Chtěl bych to wowko co nejvíce okuchat at zabírá co nejméně a ikdyž tam třeba není soubour mapy Kalmdoru tak jde třeba na ostatních ostrovech hrát. Chapete co myslím?
WOW portable asi nebude že?:D

možné je, ale omezeně, už jsem to zkoušel, neměl jsem v wow jeden ostrov a vždycky jak jsem se tam snažil dostat tak to spadlo.. totež udělá i přitom jestli ostraním i jiné části ale proto bych potřeboval vědet co ve kterem souboru je.