Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Physx

Vím, že už tady ten problém byl, ale pořád se mi to nedaří vyřešit. Nejde mi nainstalovat PhysX_10.05.12_9.10.0512_SystemSoftware Píše mi to, že instalace byla kvůli chybě přerušena. Prosím, poraďte, mam NVIDII a bez toho jsem na dně.

touchwood: Já mu ještě poradím

Chápu, že v dnešní době je celkem problém porozumět psanému textu (třeba máš dyslexii/dysgrafii/dysněco), ale co je nejasného na:

P.S.: na PhysX potřebuješ alespoň osmičkovou řadu "nevidíme" (tedy nvidie) s minimálně 32CUDA jádry a 256MB videoram.

Tím ti chtěl touchwood naznačit, abys uvedl typ grafické karty, kterou máš. A prohlédni si eventlog, jestli tam ta chyba není zaznamenaná.

Mam notebook, herní notebook a ještě se mi nestalo, že bych nějakou hru nerozjel na vysoké detaily. Chyba se objeví, když odsouhlasím licenční podmínky a přejdu k instalaci. Chyba se objeví okamžitě po odkliknutí, píše: Při instalaci došlo k chybě a byla předčasně ukončena. Zkoušel jsem i jiné instalačky, ale pořád to samé nebo to samé anglicky.
Už jsem to měl nainstalované, nejspíš se to nainstalovalo s nějakou hrou, ale teď mam Mafii 2 a k té je Physx jen přiložen..