Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia 2 Jimmyho Vendeta, Váš názor

Tak co říkáte na tohle DLCčko?
Mám odehranou misi, dvě a nic moc, čekal bych teda něco lepšího. Přijde mi, že to je ještě konzolovější než originální příběh, zaměřené na soutěžení hráčů mezi sebou, o to, kdo bude mít nejvíc bodů, za to jak rychle misi proletí..zatím všechny mise byly dělané na čas, když čas vyprší=mise neúspěšná. Tohle nepovažuju za šťastné řešení...

Docela Ti rozumím:-|Taky jsem čekal daleko víc, Mafia 2 má velké štěstí, že teď nemá moc konkurenta, není nic moc co by vycházelo současně s ní, tak se kupuje a hraje...
No, taky mě zklamali kluci, jsou to trupíci, že se nechali koupit a nechali si do toho kecat od amíků, až mi z toho slza ukápla...
BTW. do DLC je spíš jak no...příběhu to nemá moc, skoro vůbec. Jen se plní mise, které trvají třeba pět minut, vyhodit do lufut dvě benzínky atp..nuda, ale zas lepší než nic..

Souhlasim s tebou v jiste mire je to zabavne. Ale radsi bych byl za DLC ktere bude plynule navazovat na puvodni(uplne na .....) konec a mise nebudou trvat jen chvili ja uz to mam projete do 61% a to jsem hral asi 4 hodiny cisteho casu. Uvidime treba vymysli neco lepsiho.