Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam - otázky začátečníka

zdravim dneskem jsem poprve zkrze krabicovou Mafii 2 vyzkousel steam ale mam nekolik nejasnosti tak treba: v pripade ztraty dat muzu drive zakoupenou hru znovu neomezene a bezplatne stahovat? taky se chci zeptat kam se hra instaluje/stahuje ? mam slozku Steam ale zadnou slozku se samotnou hrou, kde je umisteni? jediny zpusob jak hru odinstalovat je pres ovladaci panely? jak je to s CZ verzema her ? nasel jsem nekolik her ktere v krabici jsou minimalne s titulkama ale na steamu CZ verze chybi napr Mass Effect, Mafia, Prince of Persia, Call of Juarez... takze je to tak ze nektere hry si v cestine muzu koupit jen v krabici nebo Steam postupne doplnuje jazykove verze a staci pockat? byla by docela skoda prijit o dabing v pripade zakoupeni Mafie pres steam

Mám aj ja otázku...
Čus,
S kamošom som vymeni hru GTA 4 za Left 4 Dead. Problém on ju má na svojom steame a neviem ju oditial zmazať aby som si potom mohol aktivačný kľúč hodiť na svoj steam. Pls help a v predom ďakujem za všetky odpovede.