Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafie 2 - problém se stíny

Ahoj, při hraní Mafie 2 mi hra jde (sice s minimálními nároky) v pohodě, mám ovšem jeden problém..."problikávají" mi stíny...
procesor: Intel core 2 duo 6300 1.86GHz 1,87GHz
paměť: 3GB
grafika: Radeon ATI x1950 pro

Chtěl bych se dozvědět, čím to je a jestli se s tím dá něco jiného dělat než koupit nový hardware,
děkuji za pomoc

Všechny ty řeči o nepodpoře řady X19** jsou samozřejmě z cesty. Ano, ta řada je třeba nepodporovaná výrobcem čipu (AMD), třeba je i nepodporovaná samotnou hrou (Mafia II), ale na tenhle problém to vliv nemá! Já hrál Mafii 2 na HD 4650 a dělalo mi to samé. Naštěstí jen chvíli a jen jednou, pak už se to neopakovalo. A tenhle problém mají i majitelé karet nVidia. Takže to přestaňte házet na stáří grafiky, popř. AMD. Díky :-)

Ahoj pro mě funkční oprava problikávájích stínů ve městě. Původně jsem myslel, že to je ovladači AMD grafiky, ale je to problém ve hře. Vyřešeno pomoci 3danalyzer v.236 .
link: watch

Ve 3d analyzeru jsem zadal ID zařízení pro jinou ATI radeon 8500, ale opravilo mi to i mou AMD radeon R7 M265