Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafie 2 - problém se stíny

Ahoj, při hraní Mafie 2 mi hra jde (sice s minimálními nároky) v pohodě, mám ovšem jeden problém..."problikávají" mi stíny...
procesor: Intel core 2 duo 6300 1.86GHz 1,87GHz
paměť: 3GB
grafika: Radeon ATI x1950 pro

Chtěl bych se dozvědět, čím to je a jestli se s tím dá něco jiného dělat než koupit nový hardware,
děkuji za pomoc

Ahoj pro mě funkční oprava problikávájích stínů ve městě. Původně jsem myslel, že to je ovladači AMD grafiky, ale je to problém ve hře. Vyřešeno pomoci 3danalyzer v.236 .
link: watch

Ve 3d analyzeru jsem zadal ID zařízení pro jinou ATI radeon 8500, ale opravilo mi to i mou AMD radeon R7 M265