Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry s lučištníkem

Ahoj, hledám nějakou hru s lučištníkem a nemyslím tim hru jako wow apodobně. Chtěl bych přímo nějakou hru z třetí nebo první osoby, kde budou mise apodobně. normalka.. nevim jestli je taková hra ale myslim si ke množství že už nějaka by mohla být. Taky by něměla být moc náročná na grafiku protože tu nejlepší nemám. Diky:)

loading...

Oblivion taky doporučuju ;-) . Není nijak náročný.. sám mám počítač, na kterém se někdy seká i mafia 1 :-[. A Oblivion bez problémů.. akorát mi jde pouze s cd.. A úkolů jsou tam opravdu mraky. Až mě to přestalo bavit.. Jen příběhová linie by mohla být trochu lepší a zajímavější.. :-). A když tě to přestane bavit jak mě, tak jsou tu skvělé cheaty, fakt sranda s nima :-D.

K čemu číty v Oblivionu? ::)

Po několika desítkách hodin hraní (a expení) vybuduješ superhrdinu. K tomu datadisky, spousta addonů.. prostě (skoro) nekonečná hra.

Oblivion mám velmi rád, baví mě se třeba hodiny motat (pěšky!) krajinou, občas prozkomat nějakou jeskyni, ruiny, pomotat se po městech, napakovat se (něco prodat) a dotáhnout to domů (buduju si sbírky brnění, zbraní, předmětů...)

Posuň v nastavení obtížnosti hry "ukazatel" od easy více k hard - pak nebudeš tak snadno vyhrávat :-)

Spousta lidí doporučuje modifikaci Oscuro's Oblivion Overhaul.
Datadisky zkus - sposta dalších možností, nová dějová linie, nová oblast (Shivering Isles). Existuje i spousta addonů s misemi - občas je ale problém, pokud hraješ v češtině (hru to poněkud rozhodí). Leda si to přeložit ;-)

Osobně hraju českou verzi a addony, které používám, mám všechny v češině (nebyly-li dostupné, nastoupila domácí práce. Je to ovšem občas pořádná drbárna v editorech, náročná na čas - vychytání všech much).

Jak píše L-core, uprav si obtížnost. Stačí na půlku a už to taková sranda není.
Já to hraju už podruhé, questů jsou opravdu mraky, hlavní linii si nechávám na konec, je tam cech zlodějů, vrahů, bojovníků, mágů - za každej z nich je o dlouhý jak ... no jak prase. K tomu datadisk Shivering Isles, to je taky na příšerně dlouho.
A tady:
oblivion.bonusweb.cz
si můžeš stáhnout mraky addonů, jako nový zbraně, příšery atp. Mně se strašně líbí addon, kterej dělá ženský postavy nahatý, navíc ve hře přibude i obchůdek s sexy prádlem pro ženský. Jakože jsem si tentokráte zkusil hrát za ženskou :-) A dokonce se tam dají koupit i zajímavý (opět sexy) části zbroje. Trochu jsem je očaroval a hurá na příšery!