Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno BF:BC2-PING

AHoj, mam problém s pingem na rush modech a přitom internet mi jede dobře 3000 kbit/s download a 1000 kbit/s a přesto se mi to laguje na rush mam vetšinou ping kolem 150-190.
A proto se chci zeptat jak na tom jste vy.

1. latence (ping) nemá s rychlostí pranic společného
2. hodnoty okolo 150 jsou zcela normální, jedná se o "ping aplikace" - tj. zpracování paketu serverem, nikoli o ICMP echo request-reply.

Pokud laguje server, je buď přetížený, nebo jeho latence není konstantní.