Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje mi žádná multiplayerová hra a nepřipojím se na steam

Nefunguje mi žádná multiplayerova online hra a normálně se nepřipojím ani na steam. :.(

Příklady ->

Steam píše tohle : Steam.exe (main exception: To run Steam, you must first connect to the internet.
LastChaos píše : Failed to connect to login server
Warrior Epic píše : Connesting to IS... (a nepřipojí se to už jsem čekal hodinu)
World Of Warcraft píše : Unable to cennect . Please try again later . Nebo at se obratim na support .

Prostě žádná hra nelze hrát online už nevím co dál zkoušel jsem vypnout firewall a nic zkoušel jsem ruzné věci a nic nepomohlo nevím čím to může být x( poradí mi někdo ? Nevím jestli je to Internetem nebo počítačem... :.(
Představte si že to neaktualizuje ani čas :-(
Tak když tak poraďte prosím :-(
Změna předmětu, původně: potřebuju pomoc prosííím x( (karel)

K čemu? Další FW ti hry neodblokuje.

Ale budiž, FW je přímo obsažen ve Windowsech od XP, přitom ten ve Vistách a 7 je už značně robustní, s velkými možnostmi nastavení.

Pak existují samostatné FW, např. Comodo, Zone Alarm, Kerio... či jako součást různých Internet Security balíků aplikací.

http://www.slunecnice.cz/internet-komunikace/pripo jeni-na-internet/firewally/

Před samotnou přeinstalací Windowsů bych se ale stejně nejdříve poptal na to blokování portů u svého providera - i když není moc velká pravděpodobnost, že by se takhle choval. Nic za to nedáš.