Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WoW raid

Zdravím, potřeboval bych vědět jaké lidi na raid co se týce 5, 10, 25, man.

Jedná se o to že po mě každý chce abych zakládal raidy a přitom nevím co je na to potřeba, jako kolik dmg, tanků + off taků, healů.

5 - man složím na výbornou, problém je 10 a 25 man, poradí někdo??

Toto téma jsem zakládal 6.8.2010. A musím říct že jsem nečekal že se ještě někdo ozve - už to nepotřebuji vědět páč z free serveru jsem přesedlal na offi a tam na raidy stisknu 'I' a počkám si 5 min a jedu aniž bych musel někoho hledat jak blbec - takže prosím admina o zelenu fajfku a lock díky.