Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WoW raid

Zdravím, potřeboval bych vědět jaké lidi na raid co se týce 5, 10, 25, man.

Jedná se o to že po mě každý chce abych zakládal raidy a přitom nevím co je na to potřeba, jako kolik dmg, tanků + off taků, healů.

5 - man složím na výbornou, problém je 10 a 25 man, poradí někdo??

To je u kazdeho raidu jine..Podle toho jestli staci 1 tank nebo je potreba jeste off tank.Jestli to zvladne
1 healer nebo jsou potreba 2-3-4.Alespon 1 radu ti dam.Je nejlepsi v raidu obsadit vsechny classy,protoze
buffy ma kazda classa jina :),ale to jiste vis.Taky davej pozor na eq.Tezko muzes vzit lidi co maji savage Ulduar.A davej si pozor,aby v raidu byl paladin je totiz velmi dulezity.(A nvm jestli u toho sedis casto nebo ne :),ale kdyz je hezky vyplati se byt radci venku.Ja jsem minuly rok hral od 10ti rano do 2 rano a tezko se z toho dostavas..pokud si tu hru zahrajes parkrat za tyden-nevadi ,ale davej si na to pozor.)

1. 5-man neni raid :D
2. Na vsetky Wotlk raidy ci uz 25 alebo 10 treba Tanka(MT) a 1xOFF TANKA(OT)
3. Na 10-man stacia 2-3 healy
Na 25-man treba priblizne 5healov ale musia byt dobry
4. Zvysok ber Dmg
5. Ludi do raidy veberaj podla GS(gearscore addon) cim vacsie tim lepsie
A to by bolo asi vsetko co sa tice raidov. Vela stastia v raidoch....
(a este 1 otazka: na akom servery hravas?? :))

Toto téma jsem zakládal 6.8.2010. A musím říct že jsem nečekal že se ještě někdo ozve - už to nepotřebuji vědět páč z free serveru jsem přesedlal na offi a tam na raidy stisknu 'I' a počkám si 5 min a jedu aniž bych musel někoho hledat jak blbec - takže prosím admina o zelenu fajfku a lock díky.