Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Gta 3 nejde na Win XP

Zdravim, mám v pc Gta 3 a vždycky když to spustim tak se upraví rozlišení (zvětší se ikonky) tak se mi to kousne. Mám Win XP. A kámoš má na notesu Gta 3 a má Win 7 a jde mu to v poho. Nevéte někdo co s tim udělat? Dík

Tak to je asi pozůstatek minulých instalací, třeba máš někde jinde "novější" GTA3 adresář. Nebo je porušena integrita nainstalované hry ;-)

Zkus ten soubor najít na disku. Pokud opravdu není, odinstaluj komplet hru, smaž případné zbytky adresáře GTA3 a nainstaluj znova. (Pokud někde je a ty ho tam necháš, reinstalace nemusí pomoci, protože "nalomený" gta3.set nebude přepsán).