Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BF:BC2-sea vehicle kill

Ahoj, neporadil byste mi nkedo jak mužu získat tento pin? potřebuju 2sea vehicle pin ale když jsem to zkoušel udělat tak to bylo uplně na h.vno, tak bych chtěl abyste sem napsali nejaky tipy jak ste to zvládli vy

hm us sem to dal ale ted mam dost velkej problem s jednim pinem jmenuje se Flag defender pin je tam napsany že musíš 4x ubránit vlajku ale ja už jsem to 4x dal 4x sem zabil uvlajky naší a furt mi to nechce dat už me z toho pinu tečou nervy