Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zakládání hry

Dobrý den
Když mám síť peer 2 peer a hraji s druhým multiplayerovou hru, tak se mohu jen připojit, ale když zakládám já( jelikož mám vždy silnější pc), tak mě nikdo nevidí. Zkoušel jsem předělat IP obou počítačů, vypínat firewally ale nic nepomohl, pingnout jde jak z meho na cizi tak z ciziho na můj pc, tak se ptám jestli by mi někdo neporadil, jak na tento problém.
Děkuji za odpovědi

ping = ICMP paket
herní data = UDP/TCP pakety

pokud máš v PC nainstalován nějaký firewall, jak víš, žes jej doopravdy vypnul? Tyhle viry si fungují podle svého, ne podle toho, co chce uživatel-amatér..

Co je to za hru? Na jakém portu naslouchá?

edit: zjištění portu (pokud není znám): spusť hru a založ MP hru. vyskoč do Windows, spusť příkazový řádek a zadej příkaz netstat -ano hledej naslouchací porty a poznač si čísla procesů (PID), následně si je dohledej ve správci úloh Windows. Průnikem PID získáš číslo portu.