Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BF:BC2-Anti-vir

Ahoj mam problem s Battlefieldem Bad Company 2 zjistil jsem totiz ze mi jede jen bez anti-viru. předtim mi delal problémy F-security antivirus od O2 nevite nekdo jak tento AV nastavit aby to šlo na battlefield? musel jsem ho kvuli tomu odinstalovat dik

Jo, je to přesně jak jsem říkal/předpokládal. Řešení je viz L-Core - nastavit výjimku. Ale nikoli na adresář hry, ale adresář nastavení/sejvů, co si hra udělá v tvém profilu.

P.S.: Dělá to i s AVG a i jinými AV, tohle jsem už řešil u několika lidí (včetně sebe a toho AVG). Pokud ten F-sráč nemá výjimky, tak AVG Free je má určitě.

edit: pokračování odtud: http://pc.poradna.net/q/view/524537-problem-s-batt lefield-bc2-nikdo-si-s-tim-nevi-rady