Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Star wars pada

Dobry den chtel bych se zeptat mam hru star wars knight of the old republic,a kdyz chci zacit hrat spadne mi to do modry obrazovky je problem ve windows a proto byl windows ukoncen .Pak to pise ze problem bude asi win32k.sys a mam skontrolovat hardtware a software.Pada mi to pouze u tyhle hry.

Zamčeno, vysvětlení dole (L-Core)

Takže to můžeme uzavřít. Nefunguje upirátěná hra, předchozí rady taky nezabraly. Možná (podle příznaků) navíc i nalomené či zahnojené Windowsy.

Nářky nad cenou her (a tedy nutností warezit) nemají s padáním hry nic společného. Stejně tak debata, kdo je svatý a kdo ne. Z těchto důvodů zamykám.