Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Star wars pada

Dobry den chtel bych se zeptat mam hru star wars knight of the old republic,a kdyz chci zacit hrat spadne mi to do modry obrazovky je problem ve windows a proto byl windows ukoncen .Pak to pise ze problem bude asi win32k.sys a mam skontrolovat hardtware a software.Pada mi to pouze u tyhle hry.

Zamčeno, vysvětlení dole (L-Core)

1) Uninstall KOTOR completely.

2) Insert the 1st disc, but DON'T run the installer from the autorun launcher.

3) Go Explore the disc, and manually run Setup.exe IN COMPATIBILITY MODE for
WinXP. (right-click, properties, compatibility)

4) After installing, make sure swkotor.exe is running in Compatibility mode
for XP AND is being run as an administrator. (right-click, properties,
compatibility). Then run it either through the launcher or by
double-clicking on swkotor.exe.

5) If you get an error about Securom (every so often), just run it again.

Když zadáš do Google "kotor vista", vyhodí ti to spoustu odkazů s tímhle problémem, zkus to proštudovat. Já KOTOR nemám a neznám.

edit: ve Steam verzi KOTORu by s Vistama neměl být problém: 32370

System Requirements

OS: Windows XP and Windows Vista

no o tom jsem premejslel o celkovim formatu disku a windows pri zpousteni filmu a vselijakech videi me to pise chybu o windows exploler ale prehrajemi to nesmim to vypnout.Na netu jsem se docet ze to prej windows delaj ze to pada do modra .A jestli to nebude windowsama tak jedine grafika na tu hru mi doporucujou jinou.

Takže to můžeme uzavřít. Nefunguje upirátěná hra, předchozí rady taky nezabraly. Možná (podle příznaků) navíc i nalomené či zahnojené Windowsy.

Nářky nad cenou her (a tedy nutností warezit) nemají s padáním hry nic společného. Stejně tak debata, kdo je svatý a kdo ne. Z těchto důvodů zamykám.