Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto NFS Carbon

Ahojte!
Mám neriešiteľný problém s hrou NFS Carbon. Spočíva v tom, že mi pri načítaní profilu vždy padne (vyhodí ma do Windowsu). Aby som to ešte bližšie špecifikoval - po spustení hry mi normálne prebehnú úvodné videá, potom zobrazí ponuku s hracími profilmi, a v okamžiku, keď sa na niektorý z nich prihlásim, ukáže "Loaded" a vyhodí ma. Zaujímavé je,že pokiaľ sa k žiadnemu profilu nepripojím a dám "Create Profile", hra nespadne - normálne funguje (aj Carrier Mode, aj Free Roam). Akonáhle hru uložím, vypnem a potom znova zapnem, už je tu ten problém.
Preto sa domnievam, že je chyba s loadovaním, resp. s ukladaním profilu, avšak sám ju neviem odstrániť. Skúšal som už takmer všetko - reinstall, vymazanie a vytváranie nových profilov, čistenie registru, patche.
Poradíte mi prosím, čo s tým môže byť? Upozorňujem na to, že pri prvých 4-5 spusteniach mi uloženú hru ešte načítalo,takže s výkonom PC to zrejme nesúvisí.
Ďakujem!
Lock na přání lidu. (karel)

Ono to tak moc OT není.
Hloupý zlodějíček má vždy potřebu pochlubit se, že něco ukradl. Rozbalit archív neumí, vypálit iso taky ne, používá zásadně Windows 7 Ultimate 64bit a má nainstalovaný Photoshop, který neumí ovládat. V jeho dotazu jedna skupina přispěvatelů začne dávat další odkazy na warez, druzí mu začnou nadávat do zlodějů, případně do debilů. Zamknout to včas je asi nejlepší řešení, aspoň já to tak dělám :)
P.S.
Hledat taky neumí, on si přece stáhl něco, co nefunguje a potřebuje to rychle vyřešit. Že se vždy objeví někdo, kdo se jich začne zastávat, je taky běžné.

Som prekvapený, ako sa diskusia pohla nežiadaným smerom.
Nerád by som svojim príspevkom niekoho urazil, ale dovolím si tvrdiť, že rozumný človek si vždy kúpi hru, ktorá ho zaujme pri testovaní, pokiaľ nie je stanovená enormne vysoká cena. Taktiež je zbytočné zháňať a sťahovať demo-verziu, keď je oveľa dostupnejšia full-verzia (keď neberieme do úvahy pc-časopisy). A ďalej je dôležité, či užívateľ porušuje autorský zákon pasívne alebo aktívne; v každom prípade, trestná zodpovednosť zaniká ak osoba prejaví účinnú ľútosť napríklad tým, že si hru, ktorú pôvodne nelegálne stiahol (výhradne dočasne a len pre svoju potrebu), v konečnom dôsledku zakúpi. Preto sa ohradzujem proti označeniu "hloupý zlodejíček" a pod.

Taktiež je zbytočné zháňať a sťahovať demo-verziu, keď je oveľa dostupnejšia full-verzia

- pokud to dobře chápu, tak je prostě lepší stáhnout na testování z torrentů pirátskou verzi, než všude běžně dostupné demo ??
* ale jo ... jen si to stahování všichni omlouvejte. To je to tak těžký přiznat si: "jo, já kradu hry !" ?? a né to furt omlouvat nějakejma stupiditama??
Přijde mi k smíchu verze, že si někdo stáhne full verzi a když po dohrání zjistí, že stálo za to, tak si jí koupí.
Kolikrát tady kdo hraje jednu singl hru? Tyhle nesmysli mi netvrďte. (sory Mirror001 ... ale tohle je fakt divný)
Pochopil bych, že někdo stáhne a dohraje singla a pak se rozhodne hrát on-line a koupí si origoš. Ale to že jí někdo dohraje a pak jí koupí jen proto, aby mu stála na poličce je podle mě lež. To udělá jen opravdovej milovník (sběratel) her. Ale takový člověk by si jí koupil rovnou... :puff:

- pokud to dobře chápu, tak je prostě lepší stáhnout na testování z torrentů pirátskou verzi, než všude běžně dostupné demo ??
* ale jo ... jen si to stahování všichni omlouvejte. To je to tak těžký přiznat si: "jo, já kradu hry !" ?? a né to furt omlouvat nějakejma stupiditama??
Přijde mi k smíchu verze, že si někdo stáhne full verzi a když po dohrání zjistí, že stálo za to, tak si jí koupí.
Kolikrát tady kdo hraje jednu singl hru? Tyhle nesmysli mi netvrďte. (sory Mirror001 ... ale tohle je fakt divný)
Pochopil bych, že někdo stáhne a dohraje singla a pak se rozhodne hrát on-line a koupí si origoš. Ale to že jí někdo dohraje a pak jí koupí jen proto, aby mu stála na poličce je podle mě lež. To udělá jen opravdovej milovník (sběratel) her. Ale takový člověk by si jí koupil rovnou... :puff:

Nehovoril som o torrentoch, ale o DC-hubs, ale to nie je dôležité. Podstatné je rozlišovať medzi krádežou a porušením autorských práv - to nie je to isté.
A ešte jedna poznámka - po odohratí prvej kapitoly Gothic 2 som hru kúpil, po odhratí pár zápasov NBA Live 2008 som hru kúpil, po absolvovaní niekoľkých závodov NFS Underground 2 som hru kúpil, a mohol by som pokračovať donekonečna... Kto má zberateľskú vášeň, dostatok financií a zlé skúsenosti s hrateľnosťou niektorých hier, zakúpi si hru až po otestovaní full-verzie.

Nehovoril som o torrentoch, ale o DC-hubs

to je prast jak uhod, obidva sposoby su nelegalne pri tahani hier

Podstatné je rozlišovať medzi krádežou a porušením autorských práv - to nie je to isté.

hmmm, porusovanie autorskych prav = kradez a prosim neargumentuj tym, ze SW je drahy, nikto ti nedrzi pri hlave pistol, ze ho musis pouzivat.

Rozlišovanie právnych termínov prosím prenechaj iným. Neštudoval som päť rokov preto, aby ma niekto presviedčal, že porušovanie autorských práv je krádežou. Preštuduj si trestný zákonník a potom sa zapájaj do diskusie.
Každopádne, súhlasím s nutnosťou uzamknutia tejto témy.