Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s hrami

Mám novou GF kartu ASUS 9800gt. Při většině hrách mám stejný problém.

např. hra call of duty 4 po gameparku : Stojím v domě a o kousek dál je nádrž z dálky je hranatá ale když jdu trošku blíž změní se a je kulatá nebo pytle s pískem stojim kousek od nich jsou jako placka přistoupim kousek blíž a změní se a už jsou ty pytle vidět normálně.

Ovladače jsou nainstalované nové. Nevím jestli se to nastavuje někde na ovládacím panelu NVIDIA. Protože si tam můžu spravovat 3D nastavení. Vyberu hru cod 4 a mám tam spoustu věcí na výběr jenom jim nerozumím.
Např.Anizotropní filtrování,filtrování textur,vyhlazování stran a dalších 10 věcí.

nastavení vše na nejvyší textury extra,antialising 4x, bez sekání

1280x800 60Hz
Antialising 4x

Synchronizování každého snímku- NE
Dvě grafické karty- NE
Stíny - ANO
Spekulární mapa - ANO
Depth of Field - ANO
Glow - ANO
Počet dynamických osvětlení - normální (To normální je asi nejvyší dal už to nejde pak už je jenom nízké)
Změkčení kouře - ANO
Ragdoll - ANO
Detaily modelů - normální
Detaili vody - normální

Filtrování textur - automatické(nebo mám na výběr Bilinearní,Trilineární)

Anisotropické filtrování - kolečko mám posunuté na max
Rozlišení textur - EXTRA
Rozlišení map - EXTRA
Spekulární rozlišení map - EXTRA