Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA IV se seká na notebooku

Zdravím takže mám ďalší problém, tentokrát ohľadom hry GTA IV. Takže doporučené požiadavky na GTA IV sú:
• OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
• Procesor: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz
• Paměť: 2 GB (Windows XP) 2.5 GB (Windows Vista)
• 18 GB volného místa na disku
• Grafická karta: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870
Ja mám
• OS: Windows 7 Home Premium
• Procesor: Intel Core 2 Duo 2.2Ghz T5900
• Ram: 4 GB
• 500GB HDD
• Grafická karta: Nvidia GeForce GT 220M 1GB

a hra mi seká hoci mám povypínané skoro všetky procesy a vyťaženie Procesoru a ramky nie je väčšie ako 5percent (bez spustenia hry) ako náhle spustím hru, strašne mi seká neviete mi poradiť prečo? Hra beží na notebooku Asus PRO66I
Změna předmětu, původně: GTA IV (karel)

GTA4 jde opravdu pěkně na PC za 40-50 tisíc Kč. Nechápu, že se o to snaží lidi s NB za 15 táců...

Zapomeň na GTA4. Nebo svůj NB zahoď a na GTA4 si pořiď (opravdu!) herní NB za 60-80 tisíc. Pak to snad pojede bez zádrhelů.

:-/

Prosím.

Plnohodnotné (opravdu plnohodnotné!) hraní GTA4 vyžaduje stolní PC odhadem za 50 tisíc* a výše. Noťas tak za dvojnásobek; pokud se taková řvoucí a vařící 7 kilová obluda dá za NB považovat. Dotaz tazatele směřuje na zcela jinou cenovou skupinu, jsme trochu OT..

* předpokládám, že pokud někdo staví highendový stroj, neposkládá to do rozvrzané EC šochtle a neosadí 400W RedStar zkratovačem