Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stare hry-poradte

neviete mi poradit nejaku staru strielacku,alebo nejaku adventuru,ci nieco na com rozbeham tento pc.

Pentium 4 1,0 ghz,
384Mb Sdram,
8MB integrovana karta,
XP SP3,

pripadne moze to byt hocijaka hra,hram aj strategie,pripadne nejake dobre stranky na online hry.diky.

her je spousta.. ze stříleček vám půjde krásně Couter strike 1.6 nebo Unreal Tournament..
strategie např. Age of earth(myslim), ale např. alien nation půjde v poho..
dále na nejnižší detaily je celkem hratelné Call of Duty 2 nebo NFS underground 2..

edit: nevím jak s touhle grafikou, bylo by dobré sehnat lepší což je otázka 100Kč..
Ještě by jste si mohl zahrat serii GTA včetně San Andreas.. ale jak říkám, s touto grafikou těžko..

ma to pci slot,ta integrovana je AGP,Via,ja ani neviem da sa zohnat nejaka do tak starej dosky?je to doska kobian tusim.mam jednu expert color 1Mb:-).co sa tyka tych hier,tak musim lovit fakt do pradavna,ale niektore hry aj dnes stoja za to,diky vsetkym za dobre tipy.

PS:co sa da zahrat na Geforce 400MX 32MB,AGP 4x?tu mam momentalne len v druhom pc,cakam na novu.a aj tam mam integrovanu kartu intel 86865G,sice dokaze az 96Mb zdielanej pamate ale nejde mi na nej demo Call of duty 2.