Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač se (asi) přehřívá

dobrej,
potřeboval bych poradit z ničeho nic se mi strašně spomali počítač a
nabíhá asi 7 minut a když spustim nějakou hru tak se přehřeje a to prostě nikdy nedělal nevýte co stim
dik
Změna předmětu, původně: pomoc (touchwood)

Pocitac se nikdy nezpomali jen tak sam od sebe.Nejcasteji je to zasluhou samoadminovani majitele,cemuz bych se u Tebe,diky Tvemu dotazu ani nedivil.Takze odvirovat,odinstalovat ruzne zpomalovace,pres spravce programu prohlednout kolik a jakych aplikaci bezi na pozadi,nepotrebne pozabijet a zajistit aby se pri startu systemu spoustelo jen to nejnutnejsi.
Nepises jestli se jedna o stolni pc,ci ntb,takze doporucuju soucasne i zkontrolovat teploty hw v zatezi a podle toho se ridit.Neuskodi vyfoukat usazeny prach z vetraku atp.
Prihlizeje k Tvemu zadani,odnesl bych byt Tebou pc nekomu,kdo tomu aspon elementarne rozumi a zvladne Ti pc polecit.Nic ve zlem
EDIT: priste se trochu snaz aspon u toho predmetu prispevku.On nadpis Pomoc nikomu nic moc nerekne.