Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno W3+FT a Garena

Zdravím Vás.
Rád bych si s kámošem zahrál Warcrafty přes Garenu, jenže jsem nemohl najít info, jaký na Garenu má být patch. Poraďte, popřípadě hoďte link, kde bych se to dočetl. Díky moc. :-)

Zde jsou patche od verze 1.20.. az po nynejsi aktualni 1.24e.. pokus se stahnout jeste jedenkrat a pokud nepujde nainstalovat, tk stahni nejaky strasi (napr 1.20) a pokud ani ten nepujde nainstalovat vyres to reinstalem..

PS: nechapu proc se zde resi stahnuti patche kdyz beztak mas Origo W3 a tak stačí kliknout ve hře na Battle.net a aktualni patch se ti stahne..