Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno W3+FT a Garena

Zdravím Vás.
Rád bych si s kámošem zahrál Warcrafty přes Garenu, jenže jsem nemohl najít info, jaký na Garenu má být patch. Poraďte, popřípadě hoďte link, kde bych se to dočetl. Díky moc. :-)

Zde jsou patche od verze 1.20.. az po nynejsi aktualni 1.24e.. pokus se stahnout jeste jedenkrat a pokud nepujde nainstalovat, tk stahni nejaky strasi (napr 1.20) a pokud ani ten nepujde nainstalovat vyres to reinstalem..

PS: nechapu proc se zde resi stahnuti patche kdyz beztak mas Origo W3 a tak stačí kliknout ve hře na Battle.net a aktualni patch se ti stahne..

jenže jsem nemohl najít info, jaký na Garenu má být patch

Na garéně můžeš používat jakýkoliv patch ale zahraješ si jen s těma kdo mají ten samy.. jak je to snad téměř u všech her.. pokud máš patch 1.24c tk uvidíš hry jen s tím tvojim patchem...

Ahoj,

já mám trochu jiný problém :) z 99 % se nemuzu dostat do mistnosti... treba na W3 RPG na TD..proste to loaduje room ale nic se nestane.. Pokud je mistnost plna, ihned vyskoci hlaska o zakoupeni gold member...ale pokud je poloprazdna, nebo uplne prazdna, proste to stale loaduje...nekdy se do mistnosti treba na 10. pokus po hodine dostanu, nekdy celý den ne. neví někdo náhodou proč ? :)

Vyzkoušel by jsem zaprve nastavit vyjimku v Bráně Firewall a nebo jej vypnout..Jako druhou možnost by jsem vyzkoušel změnit Garena server = je tam na vyber myslim z 5 Garena servru pri logovani. Vyzkouset a uvidis..
A jinak nekdy jsou Garena Roomy omezene lvly.. napr na Pick up Roomu se nemuzu joinout i ja bo mam lvl 20 a tam je/bylo omezeni jen do 10lvlu

Ahoj,
defaultní FW ve WIN je samozřejmě off..na mým COMODO jsem si nastavil vyjímky na garenu (zkoušel jsem jej samozřejmě i vypnout) a dokonce jsem na routeru portforwardoval porty na my PC Vše mám nastaveno v pořádku. Změna serverů na přihlašování byla samozřejmě také odzkoušena, nicméně problém stále přetrvával. Nakonec jsem napsal e-mail na support gareny..tak čekám jestli se ozvou :)