Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Act Of War

Zdravým potřeboval bych poradit pro jednoho známého , má hru Act of War , ale bohužel mu to nejde na Windows 7 , má ji aktualizovanou zkoušel nahrát patch atd. a neustále mu to píše - Runtime error 217 at 0027EBD4 , MYSLÝM ŽE UŽ JI ASI NEROZBĚHNE NA WIN 7 - 64 . Dík za pomoc .

Zdravím, mě to zase pro jistotu píše DirectX initialization failed, dále Negative video memory - critical failure... Mám Win7 32-bit, proc. Core i7 a Ati Radeon 5870 1GB VRAM... OS potavené na WIN Vista mě začínají pomalu, ale jistě štvát :)