Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyby u her

Zdravím,včera vše normálně šlo,ale ted,když spustím hru WolfTeam ,tak se mi restartuje PC a když zapnu Metin2 tak mi to hlásí chybu,nebo Far Cry...všechny jsou legalni (z originalniho ceda,metin je legalně staženej) , nevíte,čím by to mohlo být ??
Jinak youtube,skype mi normálně jde.

Myslíš zdroj v PC ?
To pochybuji,jelikož mi de Crysis , Far Cry 2 i GTA San Andreas , to jsou oproti wolfteamu x krat naročnější hry.
ps. jeden kamarad (marekdrtic) mi poradil vymazat registry ty hry,myslíte,že to pomuze ?, Ja sem ted na navsteve , ale hned jak přijedu dom (asi ve tři) tak to zkusím a dám vědět :)

Tak jsem zjistil příčinu problému (nevyřešil jsem ho)
Když jsem hrál,tak mi vypadl proud v baráku a už to pak nešlo...to samé se stalo kamaradovi včera...hral,vypadl proud a pak když chtěl tu hru zapnout,tak se mu restartoval PC,snad jsem vám tímto trochu pomohl,nevíte tedy někdo ??