Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem piše-input not supported

ahoj, chci spustit hru posel smrti 2 a píše mi to tuhle hlášku a zvuk jde, žádná jina hra to neděla! grafiku mam asus 9600gt, monitor acer x193 lcd.prosim o radu :-(

Já mám podobní problem mam problem s hrou VICE City po odebrání grafické karty teď mam jenom integrovanou protiže mi nešel lcd monitor na grafickí kartě sapphire hd3470 256 mb gddr3 pcie dual dvi/tvo prosím o odpověd díky pohadkovyhonza@seznam.cz