Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem piše-input not supported

ahoj, chci spustit hru posel smrti 2 a píše mi to tuhle hlášku a zvuk jde, žádná jina hra to neděla! grafiku mam asus 9600gt, monitor acer x193 lcd.prosim o radu :-(

Splňuje tvůj hardware (grafika) minimální požadavky hry? (měly by být na obalu)
Dělá to od počátku, nebo se problém objevil později?
Nemáš tam nějaký podivný crack?
Zkoušel jsi navštívit stránky podpory hry či kontaktovat support?

Já mám podobní problem mam problem s hrou VICE City po odebrání grafické karty teď mam jenom integrovanou protiže mi nešel lcd monitor na grafickí kartě sapphire hd3470 256 mb gddr3 pcie dual dvi/tvo prosím o odpověd díky pohadkovyhonza@seznam.cz