Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dotazy ohledne WOW

zdravim, vcera jsem zacal hrat wow a jak u kazdeho mmorpg je to pro me ze zacatku slozite, proto bych chtěl požádat o pár rad:
1) jakou si mám vybrat rasu a jaké povolání
2) kde mám dělat questy? do jakého levelu mám být na místě kde jsem začal?
3) co jsou to talenty?
4) jak je s kupovanim spellů? mám dělat questy v okoli treinera nez budu mit vsechny koupene nebo nemusim delat vse ?
tohle jsou mé otázky pro začátek, v budoucnu bych se potom zeptal na další věci. Zatím děkuji

čau mam takovej problemek WOW jsem nehral alspon rok a po te době jsem k tomu opět sedl ale:
Zapoměl jsem Nick aneb přihlašovácí jmeno heslo to si pamatuju ale na jmeno si zaboha nevspomenu jak to bylo
a proto se vas ptam jestli to nějak nejde zjistit na blizzardu je ta podpora ale neumym anglicky abych tam zavolal
dik předem za odpovět

daj si night elfa warrior su dobry jazdia na tigroch alebo paladina cloveka.

proste tloik kolik mas qiestu ked je vsechny splis posloute do jine dediny alebo krajiny

talenty sou neco jako kouzla len je nemuzes pouzivat podporujou te silu a tak dalej

neee proste prid za nim a kdyz mas dost penez tak si je kup a delej dalsi questy ale nemusi byt v okoli jeho proste ake questi mas tak te rob

Dobry den, som "stary" wowkac a mam "maly" problem s wowkom, mam windows7 a stale ked zapnem wowko tak my napise ze program prestal pracovat a mozem to iba vypat.... wowko my pred tym normalne islo a pokazilo s my to z minuty na minutu... v com moze byt chyba? Wowko nemam nainstalovane ale iba prenesene lebo my nejde CD-romka ale aj tak...... no nwm lebo my je dost luto stratit moje postavy. Dik za odpoved.