Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dotazy ohledne WOW

zdravim, vcera jsem zacal hrat wow a jak u kazdeho mmorpg je to pro me ze zacatku slozite, proto bych chtěl požádat o pár rad:
1) jakou si mám vybrat rasu a jaké povolání
2) kde mám dělat questy? do jakého levelu mám být na místě kde jsem začal?
3) co jsou to talenty?
4) jak je s kupovanim spellů? mám dělat questy v okoli treinera nez budu mit vsechny koupene nebo nemusim delat vse ?
tohle jsou mé otázky pro začátek, v budoucnu bych se potom zeptal na další věci. Zatím děkuji

Dobry den, som "stary" wowkac a mam "maly" problem s wowkom, mam windows7 a stale ked zapnem wowko tak my napise ze program prestal pracovat a mozem to iba vypat.... wowko my pred tym normalne islo a pokazilo s my to z minuty na minutu... v com moze byt chyba? Wowko nemam nainstalovane ale iba prenesene lebo my nejde CD-romka ale aj tak...... no nwm lebo my je dost luto stratit moje postavy. Dik za odpoved.