Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou hru ? doporuceni, AUTA

Ahoj, chci Vas poprosit, zda by mi nekdo nedoporucil nejakou automobilovou hru, jezdim RBR a chtel bych si obcas odpocinout, zadne zavodeni nic, takze mate nekdo zkusenosti s nejakou odpocinkovou automobilovou hrou ? treba typ: 18 wheels of steel, ale tam me ta fyzika moc nezaujala, jde mi spis o simulatory, ne o arkadovky. Diky za kazdy navrh... Radek

Dik za tip, zrovna travim vikend za jednim slabsim strojem, tak aspon neco na povzbuzeni apetitu.)Uz sosam a jdu zkouset
EDIT: docela dobry, jen mi to prijde dost tezky:)
Kazdopadne kdyby byl kvalitni volant, pedaly a sajtrpaka, tak by to bylo lepsi nez celej trenazer, kterej jsme meli kdysi v autoskole:)