Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Špatný zobrazování a podobný problémy s novou grafikou

Čau, stala se mi nemilá věc, moje dostačující grafika (ASUS EN 7900 GS Top, 256 MB) odešla. Technici tam dali za 1200 novou, a to: ASUS EN8400GS, 512 MB. Ta grafika je příšerná... takže se teď většina her seká a ještě k tomu se mi nějáký špatně zobrazujou. U Flatout 2 mám videa (třeba ty úvodní) rozmazaný a u Fable: The Lost Chapters trošku taky, s tim, že tam sou videa v uplně příšerný kvalitě, kdy ani nepoznám, co tam je. Taky mám u nějákejch videí třeba 0 FPS. Co se týče problémů přimo ve hrách, tak je někde horší vyhlazování (musel sem to přes panel Nvidie nastavit na nejelšpí vyhlazování, ale bojim se, že to ztratí na výkonu), dále přetrvaly problémy z minula, a to tyhle: podivný vykreslování vzdálenejch objektů (třeba v Lineage 2 du, koukám na budovu, když se k ní přiblížim, najednou jí jakoby "spadne střecha dolů" a budova je menší), občas někde v dály poblikávaj nějáký přeměty a Gothic 2 mi tak nepříjemně posekává. Posekávat se ještě asi mírně bude víc her, ale to teď nepoznám, protože se mi hodně sekaj. Doufám, že mi s tim někdo pomůže nebo aspoň uklidní, že to sou normální problémy.

tomuhle šrotu nepomůže nic. Kam jsi dal oči, žes vyměnil alespoň trochu výkonnou 7900 za takový nefunkční a nevýkonný křáp jako je 8400? Tipuju, že ta grafika bude mít jen DDR2 paměti a navíc jen 64 bit paměťovou sběrnici. Takové jsou dobré jen na 2D, na hry to nebylo nikdy myšleno.

edit: je to tahle: http://www.suntech.cz/produkt/68737/Asus-EN8400GS- SILENT-GF-8400GS-512MB-DDR2-64bit-HDTV-DVI-D-SUB-H DCP.htm

Pokud ano, tak LOL.