Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem gta samp registrace

Dobrý den chtel bych se zeptat jak se zaregistrovat na gta samp.Protože když se chci připojit na nakej server ta to po me chce registraci.Deěkuji za odpověd

asi se zkousíš připojit prostě na špatný server zkus pár jiných, jinak poslal bych ti moje webovky s mejma serverama ale zrovna jsou mimo provoz a nvm najak dlouho xd, tohle to totiž píše když se zkoušís připojit na jinou verzi serverunež je tvuj klient nebo na vypli server (neexistující)

no tak jasný že bych si udělal placený hosting kdybych na to měl prachy ale na vesnici kde je město 25km daleko a když ještě k tomu chodím na základku tak se moc v 15 vidělat nedá, ta prdel ve který bydlim je Lovečkovice a škola liběšice se koukni na mapy že tady okolo fakt nic není, a autobusy jezdí na hovno, a já stím nemachruju vím že takoví server si může udělat kdokoliv ale jen jsem mu chtěl dát návrh když neví kde hrát a lidi tam nechodí moc ani málo teda aspoň na můj vkus, býva tam tak kolem 15 lidí

vesnici kde je město 25km daleko a když ještě k tomu chodím na základku tak se moc v 15 vidělat nedá

Tssss, to by ses divil, jestli se dá práce sehnat. Kdybys bydlel blízko u nás, klidně bych tě na svých polích zaúkoloval. Přijel bys jako agroturista (zajištěno agroubytování), zdarma bys byl krmen selskou stravou, dny bys trávil na sluníčku (místo v zatuchlem doupěti u PC) a ještě by sis přišel k nějakým korunkám. :-)

Nevěřím, že podobní lidi jako já se ve vaší dědině nenachází.

Bohužel, přestože napsáno to vypadá opravdu lákavě, zájemci se u nás ne a ne objevit... ]:)

Pravda, u člověka nabízejícího selskou stravu za selskou práci nemůžu čekat volnější pracovní podmínky. Vyhovuje mi místní sběr okurek - mám to chvilku na kole od domu a nezabiju tím celý den. Jen kapku víc peněz by to mohlo hodit, takhle to hned utratím večer po práci :-P

nemůžu čekat volnější pracovní podmínky

Myslíš, že by se ti s motykou dobře ohánělo, kdybys u toho nějak posedával či polehával? ]:) Pomalejší pracovní tempo je pochopitelně lidmi, nabízející agroturistiku, plně akceptováno. Akorát se poněkud oddálí ten odchod z pole do koplína... :-p

No počkej, já bych nebyl zaměstnavatel, já bych ti jen v rámci agroturistiky umožnil poznávat krásy venkova :-) Nebo bys to mohl pojat jako takový méně akční survival weekend.

Ale v tvém případě je to zbytečné. Bydlíme kousek od sebe (asi bys mohl dojíždět i na kole), takže místní reálie dobře znáš ;-)

----
edit: Až teď se dívám, že debatíme v GTA threadu ::)