Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem call of duty 2 error

cau lidi jsem na notebooku a chci si spustit cod2 ale vzdy mi to hodi tuhle chybu-->
DirectX Error
Directx(R) encountered an unrecoverable error.
Check the DirectX(R) FAQ for possible solutions
directy uz jse reinstaloval stahl jsem i novy a nwmco stim:( a jeste bych potreboval poradit jak zmensim pismo ikonek na plose je to hrozne velky:( semlama na pc:( prosim o radu diky:(

tohle je vse o ty grafice-->
Intel(R) Graphics Media Accelerator Driver for Mobile Report

Report Date: 01/19/2010
Report Time[hr:mm:ss]: 17:55:25
Driver Version: 6.14.10.4859
Operating System: Windows XP* Professional, Service Pack 2 (5.1.2600)
Default Language: Czech
DirectX* Version: 9.0
Physical Memory: 1015 MB
Minimum Graphics Memory: 8 MB
Maximum Graphics Memory: 128 MB
Graphics Memory in Use: 10 MB
Processor: x86 family 6 Model 14 Stepping 12
Processor Speed: 1828 MHZ
Vendor ID: 8086
Device ID: 27AE
Device Revision: 03

* Accelerator Information *

Accelerator in Use: Mobile Intel(R) 945 Express Chipset Family
Video BIOS: 1471
Current Graphics Mode: 1280 x 800 True Color (60 Hz)

* Devices Connected to the Graphics Accelerator *

Active Notebook Displays: 1

* Notebook *

Monitor Name: Monitor Plug and Play
Display Type: Digital
Gamma Value: 2,20
DDC2 Protocol: Supported
Maximum Image Size: Horizontal: Not Available
Vertical: Not Available
Monitor Supported Modes:
1280 x 800 (60 Hz)
Display Power Management Support:
Standby Mode: Not Supported
Suspend Mode: Not Supported
Active Off Mode: Not Supported

* Other names and brands are the property of their respective ownelochou jetse

Kamo on ma integrovanou a proto mu to nejede... ale sunka to neni pise se sice do 128 ale frekvence ty integrace se da vytahnou na srovnani s ati radeonem 9600, ktera podporuje pixel shader 2.0 .... mel sem ji taky na zakladovce a po mensim taktu jelo COD 4 i na normalni pozadavky... takzeto zas takova sunka neni, jen activizion to posralo u COD 2.. nejde to obejit...

Dobry den,vyresil jsem problem s halskou video mode not supported..tato hlaska se objevi vetsinou u her a pokud si s tim nevite rady ja wim jak na to..takze..pokud mate doma nakou televizy(LCD)nebo dalsi naky takovy monitor tak zapojte pocitac k k te televizy napriiklad a musite zapnout hru a zmenit rozliseni ve hre na to ktere vam vas monitor podporuje..az budete s rozlisenim hotovy tak pocitac dejte zas ke svemu monitoru ke kteremu byl pocitac pripojen a uz vam hra pojede..ja sam jsem mel takovy problem u mafie 2..