Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem se sekání hry

Dobrý den, mám problém se sekání her Euro truck simulator a pokračování této hry German truck simulator ,ale nechápu, proč se sekají můj počítač na to úplně v pohodě stačí. Před nedávnem jsem si koupil novou grafickou kartu ATI EAH4890 po vložení karty se hra začala kousat ona sice má nějakých 60 fps ono to ani víc nejde nahoru ale jako kdyby se ta hra zrychlovala. Jedu kamionem a najednou se to zrychlí pak se to zase vrátí no prostě se to seká na OpenGL to není až tak strašný . Když jsem tam měl starou grafickou kartu Nvidia 7200GS tak se hra trhala, ale dala se hrát, ale teď s tou novou kartou se to moc hrát nedá. Zkoušel jsem už si přeinstalovat Windows nepomohlo vyzkoušel jsem už plno ovladačů od těch, co byly na CD a až po ty nejnovější co jsem na internetu našel.Děkuji za každou radu která pomůže.

to nejsi sám s timhle problémem... asi před dvěma týdny jsem si postavil novou sestavu, procesor AMD Phenom 64 X4 965 BE (3,4 GHz na každý jádro), 4 GB RAM DDR3 2000 MHz, deska Asus Crosshair Formula IV, grafika Asus nVidia ENGTX 275, zdroj Corsair 850W a nejnovější ovladače k desce i grafice, Windows 7 Ultimate 64b a trhá se i tak... trhá se stejně jako na sestavě s asi třetinovym výkonem a s Win XP, takže to neni sestavou, ale hrou a zatim jsem nikde nenašel nic, co by tohle trhání vyřešilo.

ahoj mam stejni problem seka semi AC2

moje sestava

AMD Phentom 2 X6 DDr 3 8GB ATI 5770.

jak si to prosimte udelal ? ja uz si fakt nevim rady, AC2 seka jak blazen neda seto opravdu hrat pokud budes vedet jak to vyresit tak mi prosimte napis na E-mail Ital.lnso@seznam.cz a nebo napis jsem byl bych moc vdecni a bude zato i Odmena diky.