Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem se sekání hry

Dobrý den, mám problém se sekání her Euro truck simulator a pokračování této hry German truck simulator ,ale nechápu, proč se sekají můj počítač na to úplně v pohodě stačí. Před nedávnem jsem si koupil novou grafickou kartu ATI EAH4890 po vložení karty se hra začala kousat ona sice má nějakých 60 fps ono to ani víc nejde nahoru ale jako kdyby se ta hra zrychlovala. Jedu kamionem a najednou se to zrychlí pak se to zase vrátí no prostě se to seká na OpenGL to není až tak strašný . Když jsem tam měl starou grafickou kartu Nvidia 7200GS tak se hra trhala, ale dala se hrát, ale teď s tou novou kartou se to moc hrát nedá. Zkoušel jsem už si přeinstalovat Windows nepomohlo vyzkoušel jsem už plno ovladačů od těch, co byly na CD a až po ty nejnovější co jsem na internetu našel.Děkuji za každou radu která pomůže.

ok sry

Procesor:AMD athlon x2 5400+ BE
Zak.deska:ASUS m2v-mx se
Grafika:ASUS EAH 4890

a požadavky na tuto hru jsou:
Minimální nároky:

Operační systém Windows XP nebo Windows Vista
Processor 2.4 GHz
512 MB RAM (1 GB pokud máte Windows Vista)
128 MB grafická karta nebo více
DirectX 9.0
600 MB místa na pevném disku

Dopuručené nároky:

Processor 3.0 GHz
1 GB RAM (2 GB pokud máte Windows Vista)
256 MB grafická karta nebo víc

Takže HW nároky plně splňuju

Dodatek k PC-RAM 4gb 800mhz a zdroj LC power 600w ale brzo ho vyměním za kvalitnější. funguje i přihraní DIRT 2 takže si myslím, že ve zdroji a v RAM-ce to taky určitě není.
Windows- jsem kompletně přeinstaloval je úplně čistý asi týden starý a jestli trváte na logu můžu vytvořit ale jak říkám Windows je nový a všechny hry mi jdou v pořádku jen tyhle dvě.
Ovladače-na grafickou kartu jsem zkoušel mnoho ovladačů 1.samozřjemě ty co byly na CD sekalo se to 2. ty nejnovější ATI catalyst 9.12 taky se to sekalo a 3. přímo ze stránek ASUS nejnovější a malinko starší a stejně se to seká. Na základní desku jsem akorát instaloval ovladač k chipsetu VIA a jinak nic víc já k ní CD nemám a žádný problém s ní není

No díval jsem se na jejich stránky a bohužel nic. Psal jsem jim tam email, jako že mám tento problém a jestli hra je optimalizovaná na tuto grafiku bohužel jsem se odpovědi nedočkal. Takže nevím nějaký patch sice na Euro truck simulator je, ale to je jen takový patch který přidá další zem do hry a par vymožeností ale, že by se týkal nějak podpory nových součástek to bohužel ne. Možná že něco takového je ale já o tom nic nevím chodím i na různá fóra s touto hrou ale tam též nic není

me to delalo taky a kolikrat mi i spadla cela grafka....normalne otevri bednu (pokud se nebojis) a vse kompletne vicisti od prachu...vetracky na grafce a vsechny ostatni chladic na desce atd...pomuze to....jinak bych jeste radil nastavit si DirectX 7 misto 9.0c

Proč nastavovat starší directx? A nemůže to být třeba tím zdrojem nemůže jít do grafiky málo proudu mě to tak někdy příjde.Když jsem hrál GTA 4 tak mi chvíli šlo i na plný detaily ale potom jak kdyby do grafiky přestal jít proud najednou se začala hra strašně sekat

to nejsi sám s timhle problémem... asi před dvěma týdny jsem si postavil novou sestavu, procesor AMD Phenom 64 X4 965 BE (3,4 GHz na každý jádro), 4 GB RAM DDR3 2000 MHz, deska Asus Crosshair Formula IV, grafika Asus nVidia ENGTX 275, zdroj Corsair 850W a nejnovější ovladače k desce i grafice, Windows 7 Ultimate 64b a trhá se i tak... trhá se stejně jako na sestavě s asi třetinovym výkonem a s Win XP, takže to neni sestavou, ale hrou a zatim jsem nikde nenašel nic, co by tohle trhání vyřešilo.

ahoj mam stejni problem seka semi AC2

moje sestava

AMD Phentom 2 X6 DDr 3 8GB ATI 5770.

jak si to prosimte udelal ? ja uz si fakt nevim rady, AC2 seka jak blazen neda seto opravdu hrat pokud budes vedet jak to vyresit tak mi prosimte napis na E-mail Ital.lnso@seznam.cz a nebo napis jsem byl bych moc vdecni a bude zato i Odmena diky.