Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučit dobrý RPG

Ahoj, chtěl bych si zahrát nějaký dobrý RPG, nejlépe něco ve fantasy stylu, hrál jsem diablo II a zaklínače, takže by se mi líbilo něco podobnýho. Samozřejmě, že bych si mohl přečíst nějaký recenze, ale já bych radši slyšel doporučení nějakýho hráče. Díky za typy (hardwarový požadavky by neměli být problém)

Vidite na Arxe jsem uplne zapomnel. Taky docela zabavna hra, par zakysovych mist, ale jinak fajn RPGcko:)
Zacatek byl ve vezeni (skoro klasicky:) a musel jsi se probourat do sousedni cely, umlatit skreta a pak jsi utikal pryc z celyho vezeni. Cela hra se odehravala v podzemi, takze to bylo celkem tmave a ponure. Ale jinak svet tam byl udelanej docela pekne na svou dobu rekl bych:)