Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučit dobrý RPG

Ahoj, chtěl bych si zahrát nějaký dobrý RPG, nejlépe něco ve fantasy stylu, hrál jsem diablo II a zaklínače, takže by se mi líbilo něco podobnýho. Samozřejmě, že bych si mohl přečíst nějaký recenze, ale já bych radši slyšel doporučení nějakýho hráče. Díky za typy (hardwarový požadavky by neměli být problém)

Dragon Age: Origin, Fallouti (vsadim se, ze na 3 tady bude hodne lidi nadavat, ale udelej si pripadne vlastni nazor), Titan Quest (me ale moc nebavil - nedohral jsem), Ted vyslo/ vyjde Divinity 2, Mass effect 1,2 (ale neni to fantasy ale sci-fi), Gothic, Oblivion, Two Worlds, Risen a mnoho dalsiho :-)

EDIT: vzpomnel jsem si na Drakensang, ale po 10 min jsem ho vypl, ale prej to vubec neni spatny. Jo a jeste Unreal Tournament 3 neni spatny :-D

Díky, určitě to omrknu, ideální by byli hry v češtině, nejsem žádnej přeborník v angličtině, a člověk si potom tolik neužije příběh, což je u těchto her docela důležitý, především zaklínače, toho jsem si opravdu užíval...

Diablo a Witcher je dost odlišný to je fakt, ale bavilo mě oboje. V RPGečkách se moc nevyznám, nikdy mě to moc nebavilo, hraju spíš strategie. Diablo jsem hrál kdysi dávno, a ani jsem ho nedohrál, a po Witcherovi hledám něco podobnýho, ten mě naprosto pohltil...:-D
Jinak Oblivion jsem zkoušel a moc mě to nechytlo, ale možná jsem na to zrovna neměl náladu...
Cyberpunk RPG, to vůbec nevim o čem je řeč....

Vidite na Arxe jsem uplne zapomnel. Taky docela zabavna hra, par zakysovych mist, ale jinak fajn RPGcko:)
Zacatek byl ve vezeni (skoro klasicky:) a musel jsi se probourat do sousedni cely, umlatit skreta a pak jsi utikal pryc z celyho vezeni. Cela hra se odehravala v podzemi, takze to bylo celkem tmave a ponure. Ale jinak svet tam byl udelanej docela pekne na svou dobu rekl bych:)