Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vylepšení počítače do 3.000 Kč

Dobrý den.

Chtěl bych požádat o radu nějaké zkušenější lidi.

Jde o to, že se chystám trochu si vylepšit počítač. Chci, aby byl o něco rychlejší a utáhl i novější hry.
Můj hlavní problém ale je, že bych chtěl investovat jen 3.000 Kč.
Moje současná konfigurace je Procesor 1.6 Ghz, 512 MB Ram a grafická karta 128 MB.
Prosím poraďte mi, co by bylo nejvhodnější, aby byl PC vyvážen a aby se zvýšila jeho výkonnost.

muchas gracias
Změna předmětu, původně: Vylepšení (Kurt)

Jestli? No rozhodně má. Není žádný starý PC s procesorem na 1,6GHz, který by už mělo PCIe.
Na jeho místě bych raději ještě přispořil a koupil novou desku, CPU, RAM a grafiku. Za 4 tisíce by se už něco koupit dalo, pokud použije stávající disk a bednu. Nebo bude mít štěstí a někdo mu starší komponenty střelí za dobrý peníz. Já jsem sehnal Athlon 5000+, 2GB RAM a desku s integrovanou grafárnou za 2600Kč. Grafika se dá dokoupit později.